סנן לפי:
מדריך: יורם להב
משך הקורס: 8.5.2024-14.7.2024
ראשון+ רביעי- 9:00-15:30 פרונטלי בשלוחה.
שני+ חמישי- 9:00-15:30 מדעים מקוונים בזום (יתקיימו מס' מפגשים פרונטליים + מס' ימי רביעי פרונטליים)
מדריך: יוני אלאפורט
משך הקורס: 7.4.2024-31.7.2024
ענפי- ימי ראשון+ רביעי 17:00-22:00
מדעים: ימי שלישי 17:15-22 (+ מס' מפגשים בימי ראשון ורביעי )
מדריך: ניצן יפרח
משך הקורס: 16.5.2024-31.10.2024
ראשון 17:15-22:00 לימודי מדעים בזום
חמישי 17:00-22:00 פרונטלי בשלוחה
מדריך: יוני אלאפורט
משך הקורס: 8.5.2024-14.7.2024
שני+ חמישי- 9:00-15:30, מדעים מקוונים בזום (יתקיימו מס' מפגשים פרונטליים)
ראשון+ שלישי – 9:30-15:45, ענפי פרונטלי בשלוחה
מדריך: איתמר בן נתן
משך הקורס: 7.5.2024-14.7.2024
ראשון+ שלישי- 9:00-15:30 פרונטלי בשלוחה.
שני+ חמישי- 9:00-15:30 מדעים מקוונים בזום (יתקיימו מס' מפגשים פרונטליים + מס' ימי רביעי פרונטליים)
מדריך: איתמר בן נתן
משך הקורס: 8.4.2024-14.10.2024
שני 17:00-21:30, ענפי פרונטלי בשלוחה
שלישי 17:15-22:00, מדעים מקוונים בזום (יתקיימו מס' מפגשים פרונטליים)
מדריך: יוני אלאפורט
משך הקורס: 27.6.2024-29.8.2024
שני+ חמישי – 9:30-15:30, ענפי פרונטלי בשלוחה
ראשון+ רביעי – 9:00-15:30 מדעים מקוונים בזום (יתקיימו מס' מפגשים פרונטליים)
מדריך: יוני אלאפורט
משך הקורס: 9.4.2024-13.9.2024
שלישי 17:15-22:00, מדעים מקוונים בזום (יתקיימו מס' מפגשים פרונטליים)
שישי 9:00-14:00, ענפי פרונטלי בשלוחה
מדריך: עומר לוי/מור רביד
משך הקורס: 20.5.2024-25.11.2024
ענפי: יום שני 17:00-21:30,ביה"ס למקצועות הספורט- הארבעה 16, ת"א.
בנוסף, יש לבחור מסלול מדעים בזום, לבחירה בוקר/ערב (מדריכי כושר וספורט פטורים מלימודי המדעים, בהצגת גיליון ציונים רלוונטי)
מדריך: רחלי ברק, ענבל מנדלזון
משך הקורס: 26.5.2024-13.10.2024
ענפי: יום ראשון 9:30-15:30 ,ביה"ס למקצועות הספורט- הארבעה 16, ת"א.
בנוסף, יש לבחור מסלול מדעים בזום, לבחירה בוקר/ערב (מדריכי כושר וספורט פטורים מלימודי המדעים, בהצגת גיליון ציונים רלוונטי)
מדריך: רחלי ברק
משך הקורס: 15.5.2024-30.10.2024
ענפי: יום רביעי 9:00-15:00 . הקורס יתקיים בסטודיו פורמה (דרך בר יהודה 60) ובאייקון נשר (דרך בר יהודה 147).בנוסף יתקיים מפגש חד פעמי י בת"א בנושא טאואר וקומבו (הארבעה 16 )
בנוסף, יש לבחור מסלול מדעים בזום, לבחירה בוקר/ערב (מדריכי כושר וספורט פטורים מלימודי המדעים, בהצגת גיליון ציונים רלוונטי)
מדריך: רחלי ברק
משך הקורס: 18.6.2024-12.11.2024
ענפי: יום שלישי 9:30-15:30 אייקון שכונת הפארק באר שבע
בנוסף, יש לבחור מסלול מדעים בזום, לבחירה בוקר/ערב (מדריכי כושר וספורט פטורים מלימודי המדעים, בהצגת גיליון ציונים רלוונטי)
מדריך: סיון פיטרמן
משך הקורס: 4.6.2024-5.11.2024
ענפי: יום שלישי 9:30-15:30 אייקון רמלה, קניון עזריאלי
*שני מפגשים מסה"כ מפגשי הקורס יתקיימו בת"א ביום שני
בנוסף, יש לבחור מסלול מדעים בזום, לבחירה בוקר/ערב (מדריכי כושר וספורט פטורים מלימודי המדעים, בהצגת גיליון ציונים רלוונטי)
מדריך: עומר לוי/מור רביד
משך הקורס: 20.5.2024-7.10.2024
ימי שני 17:00-19:30 + מסלול מדעים לבחירה.*בשלושת המפגשים הראשונים בקורס השעות הן 17:00-22:00
מסלולי מדעים מקוונים יילמדו בזום.
מדריך: רחלי ברק/ענבל מנדלזון
משך הקורס: 26.5.2024-1.9.2024
ימי ראשון 9:30-12:30. + מסלול מדעים לבחירה.*בשלושת המפגשים הראשונים בקורס השעות הן 9:30-15:30
מסלולי מדעים מקוונים יילמדו בזום.
מדריך: רחלי ברק
משך הקורס: 15.5.2024-7.8.2024
ימי רביעי 9:00-15:00 . אייקון נשר (פרט למפגש ראשון שיתקיים בסטודיו פורמה) .
מדריך: רחלי ברק
משך הקורס: 18.6.2024-12.11.2024
ענפי: יום שלישי 9:30-12:30 אייקון שכונת הפארק באר שבע. *בשלושת המפגשים הראשונים בקורס השעות הן 9:30-15:30
בנוסף, יש לבחור מסלול מדעים בזום, לבחירה בוקר/ערב (מדריכי כושר וספורט פטורים מלימודי המדעים, בהצגת גיליון ציונים רלוונטי)
מדריך: סיון פיטרמן
משך הקורס: 4.6.2024-24.9.2024
ימי שלישי 9:30-12:30. + מסלול מדעים לבחירה.*בשלושת המפגשים הראשונים בקורס השעות הן 9:30-15:30
מסלולי מדעים מקוונים יילמדו בזום.
מדריך: ענת פרקש
משך הקורס: 17.7.2024-11.12.2024
ענפי:
בריכת קאנטרי אזורי חן, ת"א. ימי רביעי 16:30-22:00
מדעים בזום- ימי שני 17:30-21:45 20.5.2024-1.7.2024. מסלול זום נוסף ייפתח בספטמבר.
מדריך: ענת פרקש
משך הקורס: 13.3.2024-10.7.2024
ענפי:
בריכת קאנטרי אזורי חן, ת"א. ימי רביעי 16:30-22:00 (בחוה"מ פסח יתקיימו 2 ימי לימוד מרוכזים) 13.3.2024-10.7.2024
מדעים בזום- ימי שני 17:30-21:45 20.5.2024-1.7.2024
מדריך: בעז קליין
משך הקורס: 23.5.2024-7.6.2024
ימי חמישי בכיתה 8:00-16:00 + ימי שטח בשישי 7:00-11:00
מדריך: בועז קליין
משך הקורס: 6.5.2024-5.7.2024
ימי שני 17:30-21:30 + 3 ימי שטח בשישי
מדריך: שחף רמות
משך הקורס: 1.5.2024-17.7.2024
ימי רביעי 17:00-21:00
מדריך: בועז קליין
משך הקורס: 4.12.2023-1.5.2024
למועמדים בעלי רקע תחרותי של 3 שנים-
ענפי פרונטלי: שני 17:00-21:30 +6 ימי שטח בשישי בשעות 7:00-11:00
4.12.2023-8.4.2024
מכינה מקדימה למועמדים ללא רקע תחרותי .המכינה בתוספת תשלום של 1000 ש"ח.
4. 6.11.2023-27.11.2023
מדעים בזום: רביעי 17:30-21:45 . 7.2.2024-1.5.2024 , נhתן לבחור מסלול מדעים נוסף.
מדריך: מוטי מלמד
משך הקורס: 6.5.2024-1.10.2024
שני +רביעי 17:00-21:30
מדריך: מוטי מלמד
משך הקורס: 27.12.2023
יום רביעי , 9:00-15:00
מדריך: טל הנדלסמן
משך הקורס: 1.7.2024-19.8.2024
ימי שני: 9:00-15:30
+ מסלול מדעים לבחירה בוקר/ערב
מדריך: וילם לאוקס
משך הקורס:
מדריך: גבי מיכאלי
משך הקורס: 1.4.2024-29.10.2024
ענפי: ימי שלישי 17:00-22:00, 25.6.2024-29.10.2024
מדעים מקוונים (זום+ פרונטלי): ימי שני , 17:00-21:45 1.4.2024-1.7.2024
ניתן גם ללמוד במסלול חד שבועי.
מדריך: שחר ולרו
משך הקורס: 3.5.2024-6.9.2024
ענפי: ימי שישי 9:00-13:00
מדעים: לבחירה ממגוון מסלולי בוקר/ערב